ukr
Черкаси
10:05
Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус
Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 1 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 2 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 3 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 4 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 5 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 6 Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус - фото 7
Оновлено: 8 жовтня 2019, 12:56

Засіб для догляду за печами Трубочист/Професійний Сажотрус

65 грн/штука
Пугач Сергей
ФЛП
,  Черкаси, UA
на Флагма з 11 лютого 2019

Опис

Засіб для догляду за печами, камінами та котлами
«Професійний сажотрус» ТМ «Panacea Universal»
200 мл складає 20 дозувань - це концентрат, який заміняє 1 кг традиційного порошкового засобу. Одного флакона вистачить на весь опалювальний сезон.

Увага вказана оптова ціна при покупці 10 флаконів по 65 грн за 1 флакон, при цьому ви отримуєте ще 2 флакони безкоштовно. Всього 650 грн за 12 флаконів.
Фактична вартість 54,2 грн/флакон.
Доставка по Україні Новою поштою - Безкоштовно!
Для дистриб'юторів особливі умови.

Тестування засобу:

Контакти:
м. Черкаси, вул. Сумгаїтська 23/3,

Засіб «Професійний сажотрус» - призначений для чистки від сажі димоходів, печей, котлів та камінів, які працюють на твердому паливі (дрова або вугілля).

Принцип дії

Засіб «Професійний сажотрус» є суспензією активатора та каталізатора окислення сажі та смол. Принцип дії оснований на зменшенні температури окислення сажі до вуглекислого газу.
Сажа за звичайних умов – вигорає при 800-900 С, а каталізатор забезпечує поступове каталітичне окислення і видалення сажі і смолянистих речовин при меншій температурі 400 С. Тому важливо після 5 використань при звичайному опалюванні (попередня чистка), наступні 5 розтопок проводити з великою кількістю дров і відкритим піддувалом для швидкого імпульсного горіння дров та досягнення максимальної температури димових газів не меньше 400 С, при цій температурі окислення сажі відбувається без утворення полум'я.
Схожий процес очистки відбувається при спалюванні осинових дров коли температура димових газів падвищується вище 1000 С, але при такій температурі сажа горить з полум'ям подібним феєрверку і можливе руйнування опалювальної установки.
«Професійний сажотрус» - є унікальним засобом концентратом, який містить тільки діючі речовини і на відміну від інших засобів не містить наповнювачів, таких як: тирса, вугілля, сіль або селітра. Традиційні порошкові засоби очистки при використанні частково просипаються в зольник та викидаються разом з золою.

Застосування

Засіб «Професійний сажотрус» є густою рідиною у вигляді гелю, який наноситься розмазуючи тонким шаром на будь-який горючий матеріал, наприклад дрова або вугілля та кидається в попередньо розтоплену топку. Таким чином засіб використовується в повному обсязі.
Дозування засобу залежить від потужності опалювальної установки. Рекомендоване дозування засобу дивіться у таблиці на фото.

При використанні смолянистого палива (наприклад пелети з високим вмістом сосни або соняшників) дозування необхідно подвоїти. Більш високе дозування передбачає кращий результат.

При сильно забитому димоході, так що відсутня тяга - засіб використовувати заборонено, так як в такій ситуації протопити топку до температури димових газів 400 С не вдастся, а каталізатор може потрапити в приміщення. В такій ситуації необхідна тільки механічна очистка, після чого доцільно використовувати засіб для попередження повторного накопичення сажі.

Переваги застосування засобу

1) Покращує теплообмін та ефективність роботи опалювальної установки
2) При постійному використанні виключає ризик загоряння сажі
3) Економить витрати на паливо та періодичні чистки димоходів
4) Подовжує термін експлуатації опалювальної установки
5) Попереджає відкладення сажі та смол

Шукаємо торгових представників на селі, продавця-власника сільського магазину, листоношу, для продажу на особливих умовах.

Номер оголошення: 4931836   |  переглядів: 201  
,  Черкаси, UA
на Флагма з 11 лютого 2019

Схожі оголошення

Дезінфекційний засіб АХД 2000 експрес, 5л подарунок!
530 грн/шт
Мироненко О.В., ФОП, Черкаси +8 оголошень
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних...
45 грн/шт
Мироненко О.В., ФОП, Черкаси +8 оголошень
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних...
Дезінфекційний засіб АХД 2000 експрес,1л подарунок
140 грн/шт
Мироненко О.В., ФОП, Черкаси +8 оголошень
Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Пугач Сергей
ФЛП
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет